HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle https://www.yerlifilmizlehd.com Full HD kalitesi ile ister altyazılı isterseniz de Türkçe dublaj dizi ve film izlemek için yabancisinemaizle.com adresini ziyaret edin. Sat, 30 Nov 2019 21:17:39 +0300 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3 Yargıç Türkçe Dublaj izle https://www.yerlifilmizlehd.com/yargic-turkce-dublaj-izle/ https://www.yerlifilmizlehd.com/yargic-turkce-dublaj-izle/#respond Sat, 30 Nov 2019 21:17:39 +0000 https://www.yerlifilmizlehd.com/?p=44004 Hank Palmer, hayatı boyunca sayısız başarıya imza atmıştır. Chicago’nun en prestijli avukatlarından birisi konumuna gelmiştir. Bugüne kadar çizdiği imaj, herkesin hayranlıkla bakmasını sağlamıştır. Yargıç Hank Palmer’in, kariyerine odaklanacaktır. Eline hayatının fırsatını geçiren karakter, buna sevinmek konusunda pek şanslı olmayacaktır. Çünkü, sevinci annesinin vefat haberiyle altüst olacaktır. Annesi, ailesiyle arasındaki iletişimi organize eden tek kişidir. Bu nedenle de üzüntüsü daha fazla olmuştur. Babasıyla uzun zamandır arası bozuk olan Hank, annesinin yasını tuttuğu sürede, geçmişteki problemleri çözmeye çalışacaktır. Kariyerini de bu acıdan aksatmaya başlayan Hank için artık silkinerek, kendisine gelmesinin zamanı gelmiştir. Aksi takdirde hayatı elinden kayıp gitmekte ve bunca yıllık emeği hiç olmaya yüz tutmaktadır.

The post Yargıç Türkçe Dublaj izle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>

The post Yargıç Türkçe Dublaj izle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>
https://www.yerlifilmizlehd.com/yargic-turkce-dublaj-izle/feed/ 0
Valdez geliyor Türkçe Dublaj izle https://www.yerlifilmizlehd.com/valdez-geliyor-turkce-dublaj-izle/ https://www.yerlifilmizlehd.com/valdez-geliyor-turkce-dublaj-izle/#respond Sat, 30 Nov 2019 21:17:28 +0000 https://www.yerlifilmizlehd.com/?p=44006 Valdez isimli karakter, hareketli bir yaşam sürdürmüştür. Geçmişte ordu adına kahramanca görev yapan bir personeldir. Pozisyonuysa keskin nişancılıktır. Apaçi savaşlarında da kendisinin orduya katkısı fazlasıyla büyük olmuştur. Bu nedenle de rütbesi herkesin takdirini kazanmıştır. Valdez geliyor Valdez isimli karakterin, altüst olacak hayatını ele alacaktır. Karakter bir süre sonra yaşlılığı nedeniyle, ordudaki görevinden emekli olmak zorunda kalacaktır. Sonraki süreci, şeriflik yaparak değerlendirmeye çalışacaktır. Valdez, sıradan bir günde siyahi kökenli bir erkeği, yanlışlıkla öldürmek zorunda kalacaktır. Hamile dul eşine tazminat kazanabilmek için girişeceği mücadele, derebeyi bir çiftlik sahibinin şiddetine maruz kalmasına yol açacaktır. Valdez için hayatının sonu çizilmiştir. Bu nedenle de kurtuluş yolu olmayacaktır.

The post Valdez geliyor Türkçe Dublaj izle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>

The post Valdez geliyor Türkçe Dublaj izle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>
https://www.yerlifilmizlehd.com/valdez-geliyor-turkce-dublaj-izle/feed/ 0
Tufandan Önce – Before The Flood Türkçe Dublaj izle https://www.yerlifilmizlehd.com/tufandan-once-before-the-flood-turkce-dublaj-izle/ https://www.yerlifilmizlehd.com/tufandan-once-before-the-flood-turkce-dublaj-izle/#respond Sat, 30 Nov 2019 21:17:16 +0000 https://www.yerlifilmizlehd.com/?p=44008 Hikâyede küresel ısınma ve iklim değişikliği ele alınacaktır. Bu zamana kadar dünya, son derece kirli bir süreçten geçmiştir. Bu durum, haliyle de ekosisteminde bozulmaların yaşanmasına yol açmıştır. Çevre aktivistliği ve ayrıyeten de iklim değişikliği elçisi Leonardo DiCaprio, belgeselin merkezinde yer alacaktır. Tufandan Önce – Before The Flood Leonardo DiCaprio önderliğinde, küresel ısınma ve iklim değişikliğinden etkilenen yerler aktarılacaktır. Bilim insanlarından dünyanın otoriter liderlerine ve yerel halka kadar çeşitli yapıdaki insanların görüşlerine yer verilecektir. Çevre krizine müdahale edilmediği takdirde, yaşanılacak büyük felaketlerin analizleri çıkarılmaya çalışılacaktır. Bugüne denk es geçilen noktaların, nasıl bir felakete dönüşebileceği de analiz edilecektir. İnsanoğlunun, yozlaşmış yapısının gezegene zararı irdelenecektir.

The post Tufandan Önce – Before The Flood Türkçe Dublaj izle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>

The post Tufandan Önce – Before The Flood Türkçe Dublaj izle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>
https://www.yerlifilmizlehd.com/tufandan-once-before-the-flood-turkce-dublaj-izle/feed/ 0
Sex: My British Job Türkçe Dublaj İzle https://www.yerlifilmizlehd.com/sex-my-british-job-turkce-dublaj-izle/ https://www.yerlifilmizlehd.com/sex-my-british-job-turkce-dublaj-izle/#respond Sat, 30 Nov 2019 21:17:04 +0000 https://www.yerlifilmizlehd.com/?p=44012 Hikâye Londra’da olup biten olayları aktaracaktır. Şehirdeki bir gazeteci, genelevlerin olduğu bir bölgede araştırma yapmaya başlayacaktır. Bu süreçte elinden geldiğince kimliğini gizlemeye çalışacaktır. Genelevlerdeki yaşamı bu şekilde, doğrudan gözlemleyebilecektir. Sex My British Job İdealist bir gazetecinin, cinsel işçilerin yaşamına dair yaptığı araştırmayı merkez alacak. Bu sektörde çalışan kişilerin, ülkelerine yasa dışı yollardan giren mültecilerin yoğunlukta olduğunu gözlemleyecek. Kimi işçilere insani boyutların dışında bir eziyet uygulanmaktadır. Kan dondurucu işleri, yapmaya zorlanan karakterlerin, yapmaktan başka bir çareleri yoktur. Gazeteci her detayı analiz edip, kamuoyunun huzurunda sunmaya çalışacaktır. Koca bir toplumun es geçtiği bir sektörde, ne zalim oyunların döndüğü gün yüzüne çıkacaktır.

The post Sex: My British Job Türkçe Dublaj İzle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>

The post Sex: My British Job Türkçe Dublaj İzle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>
https://www.yerlifilmizlehd.com/sex-my-british-job-turkce-dublaj-izle/feed/ 0
Mars’tan Haberler Var Türkçe Dublaj izle https://www.yerlifilmizlehd.com/marstan-haberler-var-turkce-dublaj-izle/ https://www.yerlifilmizlehd.com/marstan-haberler-var-turkce-dublaj-izle/#respond Sat, 30 Nov 2019 21:16:49 +0000 https://www.yerlifilmizlehd.com/?p=44014 Philippe Mars, mantıksız bir dünyada yaşamaktadır. Fakat bütün buna rağmen, kendi mantığını korumayı başarmıştır. Fazlasıyla iyimser bir baba ve eşini çok seven bir kocadır. Öte yandan iyi iş arkadaşlığı ve anlayışlı bir imaja da sahiptir. Mars’tan Haberler Var Philippe Mars’ın hayatını ele alacaktır. Son zamanlarda karakter, etrafındaki herkesin garip davranmaya başladıklarını fark edecektir. Oğlu tam bir vegan imajına bürünürken, kızı da psişik yeteneklere merak sarmaya başlamıştır. Kız kardeşi, ebeveynlerinin büyük çıplak portrelerini çizip, satmaya başlayacaktır. Jerome isimli iş arkadaşının da bugüne kadar ki samimiyetlerini tek kalemde silmesi, karakterin bazı şeylerin üzerine gitmesine yol açacaktır. Bu durum kendisini büyük bir çıkmaza itecektir.

The post Mars’tan Haberler Var Türkçe Dublaj izle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>

The post Mars’tan Haberler Var Türkçe Dublaj izle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>
https://www.yerlifilmizlehd.com/marstan-haberler-var-turkce-dublaj-izle/feed/ 0
Kontrol Dışı – Let’s Be Evil HD İzle https://www.yerlifilmizlehd.com/kontrol-disi-lets-be-evil-turkce-dublaj-izle/ https://www.yerlifilmizlehd.com/kontrol-disi-lets-be-evil-turkce-dublaj-izle/#comments Sat, 23 Nov 2019 01:31:32 +0000 https://www.yerlifilmizlehd.com/?p=44016 Hikâyede özel yetenekli bir grup çocuğun başından geçenler aktarılacaktır. Kendileri farklı alanlardaki yeteneklerini kanıtlayarak, özel olarak seçilmiştirler. Bu çocuklar, yetenekleri itibariyle akranlarından daha ileri bir eğitim görmektedirler. Kısa bir süre sonra da eğitmen olarak üç yeni kişi kuruma dahil olacaktır. Kontrol Dışı – Let’s Be Evil Kuruma gelen üç kişinin, öğrenciler üzerindeki etkisi üzerinde ilerleyecektir. Eğitim merkezi, yerin metrelerce altında bir sığınağa konumlandırılmıştır. Eğitmenler sanal gerçeklik yaratmayı sağlayan gözlüklerini taktıklarında, bu zamana kadar aşina olmadıkları ve tahmin bile edemedikleri bir dünyayı gözlemleyecektirler. Bir süre sonra buradan kurtulmak için savaşmaları gerekecek ve her biri sınırlarını zorlamaya başlayacaktır. İlerledikçe, farklı sırlara ulaşacaktırlar.

The post Kontrol Dışı – Let’s Be Evil HD İzle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>

The post Kontrol Dışı – Let’s Be Evil HD İzle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>
https://www.yerlifilmizlehd.com/kontrol-disi-lets-be-evil-turkce-dublaj-izle/feed/ 1
Kaçak Asker Türkçe Dublaj İzle https://www.yerlifilmizlehd.com/kacak-asker-turkce-dublaj-izle/ https://www.yerlifilmizlehd.com/kacak-asker-turkce-dublaj-izle/#respond Sat, 23 Nov 2019 01:30:43 +0000 https://www.yerlifilmizlehd.com/?p=44018 Hikâyenin kahramanı Awol 72, hükümete ait haddinden fazla bilgiye sahiptir. Bu bilgilerinin gizli kalması ve hiçbir şekilde açığa çıkma ihtimalinin bile bulunmaması gerekmektedir. Bu konuda büyük bir hassasiyete sahip olan otoriteler, hiç hesapta olmayan durumlara tanık olacaktırlar. Kaçak Asker Awol 72’nin sahip olduğu sırların bedelini ödemesi sürecini aktaracaktır. Bilgilerin dışarıya sızdırılmaması adına gereken önlemlerin alındığı düşünülmektedir. Fakat, bu farklı gelişmeye doğru orantılı olarak sıra dışı durumlar yaşanacaktır. Üst seviyedeki savaşçılar bir anda sıradan olmayan bir katilin peşinden yol almak zorunda bırakılacaklar. Çünkü, sırların güvenliği ve emniyeti de buna bağlı olacak. Awol 72’nin bu konudaki yetenekleri, kendilerine kılavuzluk yapacaktır.

The post Kaçak Asker Türkçe Dublaj İzle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>

The post Kaçak Asker Türkçe Dublaj İzle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>
https://www.yerlifilmizlehd.com/kacak-asker-turkce-dublaj-izle/feed/ 0
Sürgün (2016 ) Full İzle https://www.yerlifilmizlehd.com/surgun-2016-full-izle/ https://www.yerlifilmizlehd.com/surgun-2016-full-izle/#respond Sat, 23 Nov 2019 01:29:48 +0000 https://www.yerlifilmizlehd.com/?p=44010 Hikâyede 1964 yılındaki Büyükada atmosferi yansıtılacaktır. Adaya hâkim bir hayata sahip olan zengin Rum asıllı ailenin kızı Eleni, aynı adada hayatını sürdüren faytoncu çocuğu Sedat ile imkânsız bir aşk yaşayacaktır. Olaylar bu aşkın doğuracağı sonuçları aktaracaktır. Sürgün Çocukluk dönemlerinden beri birbirlerine aşık olan Sedat ve Eleni isimli karakterlerin, Edebiyat Fakültesi’nde yeniden kesişen kariyerleri üzerinde ilerleyecektir. Sedat, babasını zor ikna etse de Eleni’yi istemeye götürmeyi başaracaktır. Fakat Eleni’nin babası Stavro, evliliğe müsaade etmeyecektir. Aralarındaki sınıf farkını kabullenmek, kendisinin kabul edebileceği bir şey olmayacaktır. Öte yandan kültür farkını da hesaba katacaktır. Türkiye ile Yunanistan arasında ortaya çıkan diplomatik kriz, ikilinin aşklarına yiyecekleri, en büyük darbe olacaktır.

The post Sürgün (2016 ) Full İzle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>

The post Sürgün (2016 ) Full İzle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>
https://www.yerlifilmizlehd.com/surgun-2016-full-izle/feed/ 0
Aşka Dair Full HD Türkçe Dublaj izle https://www.yerlifilmizlehd.com/aska-dair-full-hd-turkce-dublaj-izle/ https://www.yerlifilmizlehd.com/aska-dair-full-hd-turkce-dublaj-izle/#respond Sat, 23 Nov 2019 01:28:39 +0000 https://www.yerlifilmizlehd.com/?p=44020 Roberto adındaki karakter, 40’ına merdiven dayamış bir eczacıdır. Kendisinin birkaç aydan beri düzenli bir ilişkisi vardır. Sara isimli tıpkı kendine uygun bir kadınla sevgilidir. Roberto, Sara’ya karşı tutkulu bir aşka sahiptir. Fakat Sara, kendisine duyulan bu ilgiden daha düşük bir ruh hali sergilemektedir. Aşka Dair Roberto ile Sara ilişkisinin, hesaplarından farklı ilerlemesini aktaracaktır. Sara, Roberto’nun duygularını hiçe sayarak kendisinden usulca ayrılmaya karar verecektir. Roberto, bir süre sonra aldatıldığını öğrenecektir. Öte yandan sevdiği kadını kaybetmekten de korkmaktadır. Kendisinin çektiği acı kardeşi Carlo ile birlikte paylaşılmaktadır. Sara’nın sonsuza kadar veda etmesine karşılık, aldatmasını sineye çekebilecek bir düşünceye sahip olacaktır. Bu nedenle de şaşırtıcı bir bağlılık gösterecektir.

The post Aşka Dair Full HD Türkçe Dublaj izle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>

The post Aşka Dair Full HD Türkçe Dublaj izle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>
https://www.yerlifilmizlehd.com/aska-dair-full-hd-turkce-dublaj-izle/feed/ 0
Zoom Türkçe Dublaj İzle https://www.yerlifilmizlehd.com/zoom-turkce-dublaj-izle/ https://www.yerlifilmizlehd.com/zoom-turkce-dublaj-izle/#respond Sat, 23 Nov 2019 01:27:36 +0000 https://www.yerlifilmizlehd.com/?p=44002 Geçmişte adaleti sağlamış eski bir süper kahraman, şimdiki zaman diliminde tecrübelerini yeni nesillere aktarmaktadır. Jack Shepard, uzun zaman önce kahramanlık defterini kapatmıştır. Sakin hayatına zor da olsa alışmıştır. Zoom Eski süper kahramanın, değişen hayat stili ve gelişen olayları aktaracaktır. Özel bir akademide, eğitmenlik yapan Jack, tıpkı kendisi gibi gelecek vadeden öğrencileri işlemeye çalışmaktadır. Her ne kadar süper kahramanlık kimliğini arkasında bırakmış olsa da kimliği kendisini bırakmayacaktır. Dünyanın kaderi yeniden kendi avuçlarında tutulduğunda, düşünmeden gerekeni yapmak için harekete geçecektir. Fakat, bu süreçte yalnız olmayacaktır. Gelişimlerine katkıda bulunup, süper kahramanlık yolunda eğittiği öğrencileri de kendisiyle beraber hareket edecektirler. Tecrübe ve dinamiklik, en büyük avantajları olacaktır.

The post Zoom Türkçe Dublaj İzle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>

The post Zoom Türkçe Dublaj İzle appeared first on HD Film izle, Yabancı Dizi izle, Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

]]>
https://www.yerlifilmizlehd.com/zoom-turkce-dublaj-izle/feed/ 0