Türkiye
Dert Bende HD izle (2019)
İncele
Dert Bende HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hikâye, beraber büyümüş olan üç kafadar arkadaşın, içine düşecekleri durumları aktaracaktır. Kenan, Cem ve Mert’in tanışıklıkları, yıllar öncesine dayanmaktadır. Uzun mazilerinin ardından, yedikleri içtiklerini ayrı götürmemeye çalışmıştırlar. Bugüne kadar sakin bir hayatları bulunan gençler, Mert’in vereceği haber doğrultusunda hayatlarının en hareketli dönemini yaşayacaklar. Uzun süre neyin merkezinde bulunduklarını kavramaya çalışacaklar fakat, çabaları boşa gidecektir. Dert Bende Kenan, Cem ve Mert isimli karakterlerin, evlilik adına girişecekleri savaşı aktaracaktır. Mert’in mutlu bir ilişkisi mevcuttur. Bunu kısa süre sonra evlilik ile taçlandıracağının haberini Kenan ile Cem’e vermesi, ikiliyi harekete geçirecektir. Çünkü hem Cem hem de Kenan, Mert’in fevri bir karar aldığını düşünecekler. Arkadaşlarının hayatı boyunca mutsuzluğa kapılmasının önüne geçmek için, ikili olaylara müdahale edecekler. Mert’i ateşe atmak istemeseler de karakter arkadaşlarının telkinlerine vurdumduymaz davranacaktır. Cem ile Kenan, şartlar olgunlaşmadığından normal yollardan Mert’i kararından vazgeçiremeyecekler. Hal böyle olunca da karakteri, zorla kaçırmayı göze alacaklar. Kirli işlerin açılışını bu şekilde yapan ikili, ilerleyen süreçte Ejder adında bir acımasız karakterle de karşı karşıya gelecekler. Arkadaşlarını yanlış evliliğin elinden kurtarmak için sergileyecekleri davranışlar, peşlerinde birçok ceset bırakmalarıyla sonuçlanacak. Bir süre sonra polisin de dahil olacağı olaylarda Kenan ile Cem’in yarattıkları kaosun içinden çıkabilmeleri fazlasıyla zor olacaktır. Bir beladan diğerine atlayan karakterler en sonunda bu gidişata son vermeye çalışacaklar.
 • 105
 • 0
Fırıncının Karısı Full HD izle (2019)
İncele
Fırıncının Karısı Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hikâye, bir fırıncı ve karısının arasında yaşanılacak gizli kovalamacayı ele alacak. Genç kadın Ferdane, kocası Mustafa’nın son zamanlarda değişen hareketlerinden, şüphelenmeye başlayacaktır. Ferdane, yapısal olarak fazlasıyla ince ruhlu bir eştir. Mustafa, küçük yaşlardan itibaren fırıncılık mesleğini icra etmeye çalışmıştır. Çiftin yaşantıları, gayet sıradan bir ilişkinin seyrindedir. Ferdane ile Mustafa arasında bariz görüş ayrılıkları mevcut olsa da yıllar yılı birbirlerine ayak uydurmaya çalışmıştırlar. Fırıncının Karısı Ferdane’nin kocasını ve yuvasını kazanma mücadelesine ışık tutacaktır. Mustafa’da gözle fark edilebilecek türden gözlemlenecek değişimler, Ferdane’nin aklına şeytani şeyler getirecektir. Olağan gelişen olaylar, Ferdane’yi tatmin etmekte yeterli kalmayınca, çareyi kocası Mustafa’yı takip etmekte bulacaktır. Kendisini kötü bir duruma düşürmemek için de takibini, olabildiğince gizil sürdürmeye çalışacaktır. Mustafa’nın yeni imajında sakladığı karanlık ve çarpıcı gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışacaktır. Mustafa’nın köklü değişiminin nedeninin, bariz aldatma olduğu konusunda varsayımlarda bulunan Ferdane, henüz eline somut deliller geçirememiştir. Bir seviye sonra kardeşi Ramazan’ın da yardımına ihtiyaç duyacaktır. İki karakter, Mustafa’yı günün her anında yakından kıskaca almaya çalışacaklar. Karşılaşacakları kişiler, gözlemleyecekleri olaylar ve birbirleri arasındaki bağlantılar, karakterlerin aklında daha büyük sorular oluşturacaktır. İsmail isimli tanıdıklarının yürüme engelli ablası, kızı Hacer ve Vahdi Dede adındaki üfürükçünün de olaylara katılması, durumu iyice çıkmaza sokacaktır. Ferdane, kocası ve bu karakterler arasındaki bağlantıyı bir şekilde kurmaya çalışacaktır.
 • 205
 • 7
Kral Şakir Korsanlar Diyarı Filmi HD izle (2019)
İncele
Kral Şakir Korsanlar Diyarı Filmi HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Şakir ve ailesini, bu sefer bambaşka olaylar bekleyecektir. Tarihsel açıdan yüzyıllar öncesine uzanan bir yaratık, yeniden harekete geçmiştir. Üstelik şehre ulaşmasına da çok az kalmıştır. Şakir ve beraberindekiler, yaklaşan felaketin önüne geçmeye çalışacaklar. Yaratığı şehre gelmeden önce devre dışı bırakmaya çalışarak, şehrin yıkıma maruz kalmasını engellemeye çalışacaklar. Okyanusun derinliğinden uyanarak harekete geçen yaratık, geçmişte uzun zaman önce yaşamıştır. Şimdiyse şehri yerle bir edebilecek potansiyele sahip bir tehdit unsuru olarak görülecektir. Kral Şakir Korsanlar Diyarı Şakir ile diğer karakterlerin, güçlerini birleştirerek, şehirlerini savunmak için sergileyecekleri mücadeleye ışık tutacaktır. Yaratık, şehre yaklaştıkça nasıl durdurulacağı konusundaki varsayımlar da artmaya başlayacaktır. Şehirde yaratığı alt etmeye çalışmanın sonucu büyük yıkımla sonuçlanabilecektir. Bu nedenle de yetişmeden önce, şehrin dışında işini bitirmeleri gerekecektir. Yaratığı alt edebilmenin tek yolu, altın kullanılarak dökülmüş bir savaş topunu bulmaktır. Bu topun, rivayetlere göre Bermuda Şeytan Ülgen’inde bulunduğu bilinmektedir. Bölgeye geldiklerinde farklı türden bir çember gören karakterler, içine girdiklerinde başka bir dünyaya boyut atlayacaklar. Bu dünyada kendilerini birtakım güzellikler bekleyecek ve gözlerine inanmakta zorluk yaşayacaktırlar. Etraflarındaki manzara, gezegenlerinden daha harikulade şekildedir. Ancak manzaraya aldanmadan ne için geldiklerini hatırlamak zorunda kalacaktırlar. Dört koldan altın topa ulaşmak adına girişecekleri çaba, büyük bir mücadelenin sonrasında sonuç verecektir. Kendilerini bambaşka bir maceranın içinde bulacaktırlar.
 • 149
 • 0
Kuşatma Yedi Uyuyanlar Filmi izle (2019)
İncele
Kuşatma Yedi Uyuyanlar Filmi izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hikâye Türk İrtibat Timi Subayı Turan ve beraberindeki ekibin, yürütecekleri operasyonu ele alacaktır. Turan, hayata karşı sürekli olumsuz bir bakış açısına sahiptir. Hayatının büyük bir bölümünü, dağlarda ve zorlu şartlarda çatışarak geçirmiştir. Şimdiki tehlike, bu zamana kadar ki mücadelelerinin çok ötesindedir. Bu ciddi mücadeleyi ülkesi adına en iyi şekilde yürütmek isteyecektir. Kuşatma Yedi Uyuyanlar >strong> Turan isimli subayın, ülkesini ve kızını büyük bir tehlikenin elinden çekip alması için giriştiği mücadeleyi aktaracaktır. Amerikan asıllı Blackwater lakabıyla tanınan bir subay olan Falcon, kısa süre sonra Kerkük’te bulunacaktır. Kendisinin gelişiyle birlikte, birtakım mücadelelerin de fitili yakılacaktır. Turan, karşısındaki askerin mağrur ve istilacı bir yapıya sahip olduğunun farkına varmıştır. Askeri danışmanı, layık olduğu şekilde cezalandırmakta kendisine düşecektir. Sırf bu amaç uğruna, kahramanca savaşmayı da göze alacaktır. İki taraf arasındaki savaş, Orta Doğu’da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacaktır. Turan, ülkesinin varlığı için yapabileceklerinin sınırı olmayan bir subaydır. Bunun için de bayrağı uğruna her türlü zorluğu aşmaya çalışacaktır. Kaos baronları tarafından ülkesi üzerinde oynanan oyunlar, yine kendisi tarafından bozulacaktır. Nemesis isimli terör örgütü, kısa süre önce yeniden derin uykusundan uyanmıştır. Bu sefer dökecekleri kanın daha çok olacağı düşünülmektedir. Turan’ın liderliğinde, Nemesis örgütüne karşı vatanın öz evlatları Yedi Uyuyanlar ekibi dirilecektir. İki oluşum birbirlerine karşı akıl dolu bir savaş verecekler.
 • 85dk
 • 346
 • 0
Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Yerli Film İzle
İncele
Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Yerli Film İzle
Türkçe Dublaj
Ahmet tarafından kaptırılan başkanlığın kızgınlığı, Oflu’ya karşı duygularına da yansıyacaktır. Oflu, kendisine karşı hem itibarını hem de maddiyatını zedelemiştir. Bu nedenle de yeniden gözünü başkanlığa dikmesi gerekecektir. Uzun süre bu arayışını sürdüren karakter, İdris isimli zengin müteahhittin, oğluna kızı Nur’u istemesiyle aradığı fırsatı bulacaktır. Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Ahmet ve Oflu arasındaki mücadelenin, yeniden alevlendirilmesini aktaracaktır. Kadir ve Oflu tarafından, Ahmet’in Nur’u vereceği öğrenildiğinde, kaçırılmasına karar verecektirler. Nur’u kaçırmak için bütün hazırlıklarını tamamladıkları vakit, planlarında aksilik olacak ve Nur’un halasını kaçırdıklarını çok geç öğrenecektirler. Bu durum, planlarını altüst edebileceği gibi Oflu’nun da başına büyük belalar açacaktır. Kendini kurtarması bir hayli zor bir seçime bağlı olacaktır.
 • 110dk
 • IMDb 4.0
 • 271
 • 0
Kin Full HD izle (2019)
İncele
Kin Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hikâyede, hafta sonu kaçamağı yapmak üzere kararlaşan bir arkadaş grubunun başlarına gelecekler konu edilecektir. Üç kız arkadaş, uzun zamandır süren bir tanışıklığa sahiptirler. Hafta sonlarını, daha eğlenceli geçirebilmek için muazzam bir kaçamak fikrine kanaat getirecektirler. İçlerinden birisinin aile yadigarı otele sahip olmasıysa, kendilerine aranılan fırsatı doğuracaktır. Kızlar, hazırlıklarını tamamladıktan sonra yola çıkacaklar ve otele ulaştıkları vakit, kısa sürede adapte olmaya çalışacaklar. Kin Genç kızların, kendilerine ait bir hafta sonu geçirmek istemeleri, başlarına büyük belalar getirecektir. Sırf bu amaçtan dolayı, erkek arkadaşlarını bile plana dahil etmek istemeyecektirler. Erkeklerin ise bu plandan, kısa sürede haberleri olacaktır. Buna karşılık, kendilerinin ekilmelerine kayıtsız kalmak istemeyecekler ve kızları ürkütecek bir şekilde planlarına dahil edebilecekleri bir başka plan yapacaktırlar. Çünkü, içlerinden bir arkadaşları, kızlardan birisine evlilik teklifinde bulunmaya karar verecektir. Gençler, büyük bir neşeyle başladıkları planda, mutluluklarını sürdürmekte zorlanacaktırlar. Bu duruma, karşılarında kendi planlarından daha ürkütücü karakterlerin belirmesi etkili olacaktır. Kendileri, aslında bu zamana kadar birbirlerinden saklamış oldukları kimliklerini, er ya da geç ifşa etmek zorunda kalacaklar. Birbirlerinin karakterleri konusunda, yaptıkları seçimlerin yanlışlığına tanık olan karakterler, kendi hayatlarını kurtarmak adına yeri geldiğinde tahmin bile edemeyecekleri kişileri feda etmeyi düşünecektirler. Öncelikli olarak tehlikeyi atlatmaya çabalasalar da kendilerinin neyin hedefinde oldukları konusunda da büyük bir merakları bulunacaktır.
 • 278
 • 0
Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi izle (2019)
İncele
Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Filmi izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hikâyede bir grup çocuğun başından geçenler konu edilmektedir. Bu çocuklar, akranlarına oranla zihinlerine daha kolay hükmedebilmektedirler. Her türlü soruna karşı analitik ve pratik düşünülebilen karakterler, çevrelerine de zekalarını büyük oranda kanıtlamıştırlar. Şimdilik hayatlarının en yaramazlık dolu günlerini geçirseler de gelecekte kendilerinden beklenti üst noktalarda olacaktır. Birçok durumda, mevcut potansiyellerini kanıtlayabilme olanağı bulmuşturlar. Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi Can, Aslı ve Mert isimli çocukların, bilime meraklarının ulaşacağı son noktayı ele alacaktır. Üç arkadaş, uzun zamandır ilgilerini bilimsel konulara yöneltmiştirler. Evren ve karşılaştıkları materyaller kendilerine fazlasıyla ilginç gelmeye başlamıştır. Bu sırrı çözmek için kolları sıvamaya çalışacaktırlar. Bugüne kadar birçok icatta bulunmuş olsalar da son yapılacak icat, hayatlarının gidişatını değiştirecek türden olacaktır. Can tarafından ele alınacak bu icat, görüntüsüyle birlikte her birinin ilgisini çekecektir. Mucidi tarafından denenen makine, üç karakterin beklemedikleri bir anda Bulmaca Kulesi’ne düşmelerine yol açacaktır. Karakterler, adeta buraya ulaşabilmek için boyutlar arası bir yolculuk yapmıştırlar. Gelmeleri kolay olsa da çıkmaları için bir dizi işlemin üstesinden gelmeleri gerekecektir. Can, Mert ve Aslı, düştükleri Bulmaca Kulesi’nden çıkabilmek için akıllarını ve analitik düşünme metotlarını kullanmak zorunda kalacaklar. Küçük bir dayanışma ve cesaret göstermeleriyse, olayların üstesinden kısa sürede gelmelerini sağlayacaktır. Bu konuda yapabilecekleri çok bir şey kalmayacak ve karşılarına çıkan gizemleri ve bulmacaları ardı ardına çözmeye çalışacaklar.
 • 457
 • 1
Cinayet Süsü Tek Part izle (2019)
İncele
Cinayet Süsü Tek Part izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hikâye polis teşkilatına bağlı cinayet büro amirliğini mercek altına alacaktır. Birimde görev yapan dedektifler, bir süre sonra türlü durumların üstesinden gelmek zorunda kalacaklar. İstanbul’daki huzur ortamı, son zamanlarda fazlasıyla göz ardı edilecektir. Çünkü, şehrin güvenliği konusunda herkesin endişeleri ortaya çıkmıştır. Faaliyetlerine hız kesmeden burada devam eden bir seri katil, cabası olacaktır. Katil tarafından kurban profili ayırt edilmeden herkes infaz edilmektedir. Cinayetlerde kendi imzasını bırakmaktadır. Cinayet Süsü Dedektiflerin, seri katile ulaşabilme sürecini aktaracaktır. Bugüne kadar her biri farklı alanlarda yetenekler ve tecrübeler kazanmıştırlar. Şehri ilmek ilmek dokuyarak, katile dair ipuçları bulmaya çalışacaktırlar. Ancak katilde en az kendileri kadar bunun bilincindedir. Seri bir şekilde cinayetlerini işlerken, soğukkanlılığından asla taviz vermeyecektir. Dedektifler ise üstlerinin baskısını omuzlarında hissedecektirler. Her araştırma sürecinin başladıkları yere dönmesi, bir seviye sonra canlarını sıkmaya başlayacaktır. Görevin üstesinden gelemedikleri takdirde, ülkenin farklı bölgelerine sürüleceklerini bilecektirler. Bu zamana kadar birbirlerine alışan karakterler için bu ihtimal fazlasıyla üzücü olacaktır. Araştırmalar kendileri tarafından daha fazla detaya indirgenecektir. Seri katili enselemek üzerelerken, kendi aralarında yaşanılan bir anlaşmazlık, ellerinden kıl payı kaçmasına yol açacaktır. Artık kendileri de hedef haline geldiklerinden hem korunma hem de yakalama eylemlerini bir arada yürütmeleri gerecektir. Bir süre sonra yeniden çıktıkları iz sürme işlemi sırasında, ortaya çıkacak bir bomba, işlerin seyrini fazlasıyla değiştirecektir.
 • 600
 • 0
Karakomik Filmler Filmi izle (2019)
İncele
Karakomik Filmler Filmi izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hikâyede beş kişiden oluşan kafadar bir ekibin, tanıdıklarından gizli yürütecekleri bir kaçamaktan bahsedilecektir. Karakterler, normal şartlarda farklı bahaneleri kullanıp, bir araya gelmiştirler. Güzel bir malikanede lüks ve huzur dolu anlara şahitlik etmeyi isteyecektirler. Keyifleri uzun bir süre yerinde olacaktır. Bugüne kadar içlerinde kalmış olan aktiviteleri birer birer yapmaya karar verecektirler. Detoks işleminden, kızlarla eğlenmeye kadar türlü aktivitelerle sınırlarını zorlayacaklar. Karakomik Filmler Beş kişilik grubun, rutinlerinin dışındaki aktivitelerle rahatlamaya çalışmaları üzerinde duracaktır. Bir seviye sonra işler iyice karanlık noktalara ilerleyecektir. Bahçelerinde buldukları, dev uçan uzay mekiği bütün tatillerini altüst edecektir. Devasa boyutlarıyla gizleyebileceklerini düşünmediklerinden, ne yapacakları konusunda fikir birliği sağlamaya çalışacaklar. Üstelik gemide gramının 27 milyon dolarlık piyasa fiyatına sahip olduğunu düşündükleri, Californium isimli bir madeni buldukları vakit yapacakları daha kritik seviyelere ulaşacaktır. Bir süre sonra da diplerinde NASA ve beraberindeki Amerikan Kuvvetleri bitecektir. İçine düştükleri durumdan kurtulabilmeleri fazlasıyla zor olacaktır. Diğer bir hikâyede tüm hayatını gemilere adamış, ahlaklı ve dürüst bir gemi garsonu konu edilmektedir. 6 senedir aynı gemide görev yapan karakter, tüm birikimini de can yeleklerinin bulunduğu kısma zula yapmaktadır. Bir gün paralarının alındığını öğrendiğinde yepyeni bir insana dönüşecektir. Artık ahlak ve dürüstlük kavramı kendisine fazlasıyla uzak gelecektir. Kaptanın sahip olduğu yüzüğü çalması, sınırlarını biraz daha zorlamasına yol açacak ve aslında aradığının yanı başında olduğunu gözünden kaçıracaktır.
 • 386
 • 0
Müfreze Tek Parça izle (2019)
İncele
Müfreze Tek Parça izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hikâyede askeri bir birliğin, küçük bir kız çocuğu adına girişecekleri operasyonu ele alacaktır. Bölgede uzun zamandır terör faaliyetleri ve çeşitli yapılanmalar gözlemlenmiştir. Askeri birliğin askerleri, sıkı bir şekilde eğitimlerine ve tatbikatlarına çalışmaktadırlar. Çünkü, gözlerini kapadıkları vakit hain bir saldırının hedefinde yer alabilmektedirler. Hainliklere rağmen, görevlerinin başından bir an olsun ayrılmayacaklar ve mazlumlara da huzuru tesis etmek için ellerinden geleni yapacaklar. Müfreze Askeri bir timin, bir köye yapacakları operasyonun detaylarını aktaracaktır. Bu köy, teröristlerin işgali altındadır. Kendilerine karşı olanlar korkularından ses çıkaramamaktadırlar. Teröristler zulümleriyle köy halkını sindirmeye devam etmektedirler. Üstelik, köyde yaşayan çocukların başına gelecek bir musibet, olayları iyice ciddi boyuta ulaştıracaktır. İçtikleri sudan dolayı zehirlenen çocuklar, olaylara valiliğin müdahale etmesiyle iyileştirilmeye çalışılacaktır. Çocukların tedavisini üstlenmesi adına, başarılı Doktor Kemal görevlendirilecektir. Kendisinin köyde herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmaması adına 7 kişiden oluşan bir komando birliği de yanında gidecektir. Hasta çocukların durumu, fazla kritik değilken içlerinde bulunan bir kız çocuğunun durumu giderek ağırlaşmaya başlamıştır. Artık çocuğun şehre götürülüp, hastaneye yetiştirilmesinden başka yol yoktur. Terör örgütü de birliğin köye ulaştığını kendi bağlantılarından öğrenmiş ve hain bir plan hazırlığına girişmiştir. Saatler sürecek çatışma da ne olursa olsun şehre ulaşabilmelerinin önüne geçmeye çalışacaktırlar. Askerler, yetenekleri ve inançları sayesinde hem Doktor Kemal’i hem de küçük kızı, canları pahasına korumaya çalışacaklar.
 • 213
 • 0
Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. ( If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days.) İletişim: [email protected] bahis siteleri | canlı bahis | bahis siteleri | bedava bonus | deneme bonusu | bahis siteleri | canlı bahis siteleri | deneme bonusu veren siteler | süperbahis | mobilbahis | canlı bahis siteleri | kaçak iddaa | bahis siteleri | mobilbahis | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler | çevrimsiz bonus